Právě si prohlížíte NA ŽABINÁCH O 50

NA ŽABINÁCH O 50

Slovanka se v Brně držela prvních pět minut zápasu, pak přišel tlak domácích hráček, které po zbytek zápasu skóre už jen navyšovaly.

Oba týmy začaly dost nervózně a tak po pěti minutách svítilo na ukazateli skóre 7:7. Následoval tlak domácích, na což neměla Slovanka odpověď a po sérii ztrát a nepřesných střel se její ztráta proměnila ve dvouciferný rozdíl.

Ztráta Pražanek narůstala každou minutou až do konečného výsledku 104:54 pro domácí. Slovanka se neměla v zápase o co opřít. 19 ztrát a 9% úspěšnost při střelbě za 3 body mluví za své. Navíc doskočily pouze 24 míčů oproti 51 soupeře.

„Z naší strany se jednalo o velmi špatný výkon. Pokud nezlepšíme nasazení v obraně, tak nemůžeme pomýšlet na lepší výsledky s týmy z horní poloviny tabulky.” zhodnotila utkání Eliška Mircová.

Jediným pozitivem může být, že prostor dostalo všech deset hráček. Navíc si svůj debut ve slovankovském dresu zapsala osmnáctiletá Alžběta Matasová.