Právě si prohlížíte S CHOMUTOVEM ROZHODLA OBRANA

S CHOMUTOVEM ROZHODLA OBRANA

Velmi špatné obrana rozhodla utkání mezi Slovankou a Chomutovem, kdy si hosté odvážejí z Prahy výhru 91:59.

Do utkání sice vstoupily lépe hostující hráčky, ale po třech minutách hry poslala do vedení domácí celek Hálová. Nicméně Slovanka neudržela vedení dlouho a Chomutov se dostal znovu do vedení. Od této chvíle svůj náskok jen navyšoval. Tým ze západních Čech ovládl všechny čtvrtiny a zaslouženě si tak z Prahy odváží další vítězství.

Slovance se absolutně nedařilo v obraně a navíc v zápase zaznamenala 15 ztrát. „Chomutov byl ve všem lepší. Hrál s větší chutí, s větší energií. My jsme dneska prostě předvedli hrozný výkon bez jakékoliv špetky zápalu a od začátku to prostě bylo odevzdaný.“ zhodnotil utkání trenér domácího celku Petr Stavěl.

Slovanka – Levhartice Chomutov 59:91 (20:26, 10:16, 12:26, 17:23)
Body: Hálová 20, Mircová 14, Levínská 10, Zítková 5, Hrymaliuk 4, Ondroušková 2, Mervínská 2, Lišková 2