Právě si prohlížíte SOUBOJ NA ROKYTCE

SOUBOJ NA ROKYTCE

V rámci dohrávky 5. kola ŽBL se Slovanka představí na hřišti momentálně čtvrté BLK Slavie Praha. V prvním vzájemném utkání tohoto ročníku byla šťastnější Slavie, které svého pražského rivala přehrála 88:76. Utkání začíná v 18:00 ve SA Rokytka.

Slovanka neprožívá moc šťastný vstup do nového roku. Nutno však podotknout, že měla těžký povánoční los. Nejprve prohrála na Žabinách 54:104 a o týden později i na USK 35:97. Momentálně jí tam patří předposlední místo s bilancí tři výhry a deset porážek.

Oproti tomu Slavia odehrála v letošním roce pouze jedno utkání, kdy 5. ledna porazila Trutnov 86:50. Od té doby jí trápila rozsáhlá marodka, kdy tým nemohl odcestovat k pohárovému utkání proti Žabinám Brno a následně musel přeložit i domácí zápas s týmem Sokol Hradec Králové.

Během víkendu se pak odehraje řada dalších zajímavých duelů. ZVVZ USK Praha po teprve druhé porážce v Eurolize hostí druhý tým tabulky Žabiny Brno. Šestý Hradec přivítá na své palubovce Brandýs, který do nového roku vstoupil dvěma výhrami nad SBŠ Ostrava a KARA Trutnov. Ten sehraje domácí utkání proti Levharticím Chomutov, které v předchozím kole až překvapivě podlehly na domácí půdě ostravskému celku. A Ostrava, na vlně euforie, bude chtít překvapit také KP TANY Brno.

Napsat komentář