Právě si prohlížíte Souboj pražských týmů

Souboj pražských týmů

V pátek přivítáme na domácí palubovce tým ZVVZ USK Praha, který si letos jde pro 14. titul v řadě a zatím nic nenasvědčuje tomu, že by mu v tom mohl někdo zabránit, ač je teprve začátek sezóny.

V loňském ročníku si svěřenkyně trenérky Hejkové, právě proti našemu celku, připsaly 257. vítězství v řadě, čímž stanovily nový rekord ligy, a od té doby tuto sérii prodlužují. Jejich neporazitelnost trvá od 30. dubna 2013.

Máme za sebou dvě ligová utkání, která skončila v náš neprospěch, a navíc s vysokým bodovým rozdílem. Proto chceme do utkání vstoupit s větším odhodláním především na obranné polovině a nedovolit soupeři lehké zakončování. V útoku pak potřebujeme větší trpělivost na míči a týmovější pojetí hry. Jen tudy vede cesta k úspěchu.

A co si o nadcházejícím utkání myslí Petr Stavěl? „V pátek přivítáme na domácí palubovce dlouholetého suveréna domácí scény, tým ZVVZ USK Praha. Do těžkého zápasu nastoupíme díky zraněním v neúplné sestavě s cílem odehrát zápas co nejbojovněji a nedarovat soupeři nic zadarmo a samozřejmě se chceme pokusit o co nejlepší výsledek.“

Zápas začíná v 18hod ve SA Rokytka!

Napsat komentář