Právě si prohlížíte V BRANDÝSE PADLO 172 BODŮ

V BRANDÝSE PADLO 172 BODŮ

Slovanka padla i ve čtvrtém utkání roku 2024 a na vítězství tak stále čeká. Naopak Brandýs si připisuje čtvrté vítězství v sezóně a drží momentální sedmou příčku.

Slovanka vstoupila do zápasu naprosto tragicky. Po nepřesných střelách a hloupých chybách v rozehrávce prohrávala po dvou minutách hry 0:10, což donutilo trenéra Stavěla vzít si timeout. Nicméně ani potom nepřišlo ze strany Pražanek ke zlepšení a Brandýs postupně navyšoval bodový rozdíl, který v poločase činil 15 bodů.

Do druhého poločasu nastoupil úplně jiný tým, který jsme viděli během prvního dějství. Hráčky Slovanky byly na hřišti všude a navíc se jim v této části hry zlepšila úspěšnost střelby. Třetí čtvrtinu ovládly 24:14 a do poslední části tak vstupovaly pouze s pětibodovým mankem. Bohužel to bylo ze strany hostujících hráček vše. Brandýs navázal na výkon z prvního poločasu a úvodních pět minut poslední čtvrtiny vyhrál 12:1, což taky rozhodlo o výsledku zápasu. Slovanka se sice snažila výsledek ještě zvrátit, ale na jednociferný rozdíl se již nedotáhla. Navíc Pražanky neproměnily 13 z 37 trestných hodů. Brandýs tak dnes zaslouženě zvítězil.

DSK Basketball Brandýs – Slovanka (30:21, 27:21, 14:24, 21:14)
Body: Ondroušková 17, Lišková 14, Levínská 13, Zítková 10, Mircová 9, Mervínská 7, Hálová 7, Hrymaliuk 3