Právě si prohlížíte V Chomutově -18

V Chomutově -18

Bohužel Slovanka ve druhé půli nedokázala navázat na vyrovnaný první poločas a z Chomutova odjíždí s prohrou 76:94.

Zápas nezačala Slovanka vůbec špatně a po koších Mervínské a Hrymaliuk rychle vedla 4:0. Nicméně domácí Levhartice se nenechaly zaskočit a rychle vyrovnaly. Na 6:5 opět zvýšila Mervínská a to bylo bohužel naposledy, kdy Slovanka vedla. Chomutov nedovolil Slovance dostat se do vedení a po celý první poločas se bránil náporu soupeřek. Po dvou čtvrtinách byl tak výsledek téměř vyrovnaný, 45:41 pro domácí tým.

Začátek druhého poločasu byl v dost podobném tepmu, jako na konci toho prvního. Slovanka se snažila dostat se do vedení, ale bezúspěšně. Jakmile se přiblížila na dotřel, tak Levhartice opět odskočily. Jeden ze zlomů nastal tři minuty před koncem třetí čtvrtiny. Slovanka prohrávala o osm bodů a Mervínská šla střílet dva trestné hody. Nicméně po výměně názorů mezi rozhodčími a lavičkou hostí přišla technická chyba pro trenéra, následné jeho vyloučení a míč pro Chomutov. I přesto se Slovanka snažila udržet v zápase a za začátku čtvrté čtvrtiny byl rozdíl desetibodový.

V posledním dějství však zvrat nepřišel. Slovanka stejně jako v předešlých zápasech vyhořela na obraném doskoku a dovolila soupeři spoustu druhých i třetích šancí, které Levhartice bezpodmínečně trestaly.

Levhartice Chomutov – SLOVANKA 94:76 (21:17, 24:24, 24:17, 25:18)
Body: Mircová 17, Lišková 12, Mervínská 11, Hálová 10, Ondroušková 7, Hrymáiuk 7, Levínská 6, Zítková 6, Koucká 0, Nádvorníková 0, Tomanová 0, Trollerová 0