Právě si prohlížíte Žabiny nad naše síly

Žabiny nad naše síly

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuČlánky

V rámci 3. kola jsme na svém hřišti přivítali tým z brněnských Žabovřesk. Již před zápasem jsme věděli, že nás nečeká nic lehkého a od začátku jsme byli odhodlaní k tomu tak přistoupit, nicméně výsledek by úplně jiný.

Utkání nezačalo dle našich představ, a Žabiny si vytvořily velký bodový náskok. My jsme naopak nedokázali plnit základní povinnosti a od toho se také odvíjel náš herní projev. Hloupými ztrátami jsme dávali soupeři možnost k jednoduchému zakončení a nedůsledností pak také k druhým a třetím šancím zakončení.

Nejvíce se nám začalo dařit až ve 4. čtvrtině, kdy už byl výsledek víceméně jasný. Nicméně ani v tento moment jsme nic nevypustili a soupeři dovolili dát pouze 10 bodů. na čemž můžeme stavět do dalších zápasů. Hostující celek si dnes domů odváží výhru 94:63 a nám prozatím patří poslední místo v tabulce.

Pozitivem dnešního zápasu je úspěšnost z čáry trestných hodů, která se pohybovala kolem 90% (21/24), 19 útočných doskoků a 28b Andrey Ondrouškové (TH 11/11). Příští zápas odehrajeme také v „domácím“ prostředí, a to v pátek 13. 10. proti ZVVZ USK Praha od 18:00.