Právě si prohlížíte Zítra s Trutnovem

Zítra s Trutnovem

Další pátek, další domácí zápas a další zajímavý souboj, kdy Slovanka na své palubovce přivítá tým z podkrkonoší. Oba celky mají na svém kontě jedno vítězství a čtyři porážky.

Trutnov začal sezónu v domácím prostředí, nicméně hned v úvodu soutěže narazil na obhájkyně titulu ze ZVVZ USK Praha a vysoce prohrál 47:95. Následovala těsné prohra se Slávií a pak první vítězství proti DSK Basketball Brandýs. V posledních dvou zápasech pak přišly dvě porážky o více než dvacet bodů s Levharticemi a KP TANY Brno.

Na druhé straně ani Slovanka nemá úspěšný start do sezóny, čtyři prohry na úvod soutěže a nejistá výhra nad nováčkem DSK Basketball Brandýs. V pátek si hráčky budou chtít napravit reputaci a ukázat, že se s nimi musí počítat. Nicméně zápas to určitě nebude jednoduchý i dle slov trenéra Petra Stavěla:

„V pátek nás čeká další domácí zápas s týmem, který by měl skončit mimo první šestku. Trutnov oproti minulé sezoně sestavil výrazně lepší tým, i přesto bychom rádi slavili další důležité vítězství. Náš soupeř hraje rychlý basketbal a zejména na útočné polovině prokazuje velkou kvalitu, je tak potřeba konečně zabrat v obraně, hrát agresivně a tvrdě, abychom mohli pomýšlet na druhou výhru v řadě.“

Dohrávka 1. kola je na programu v pátek 3. listopadu od 18h ve SA Rokytka.

Napsat komentář