Právě si prohlížíte V PÁTEK DO BRNA

V PÁTEK DO BRNA

Dva dny po vysoké porážce s Chomutovem čeká Slovanku další těžký zápas. Tentokrát odcestuju do Brna k 17. kolu Chance ŽBL, kde změří své síly s KP TANY Brno.

Slovanka se i nadále v sezóně trápí a z její hry je patrné, že psychika hráček je na tom velmi bídně. Z posledních pěti zápasů ani jednou nevyhrála, ba se k výhře ani nepřiblížila. Všechna utkání skončila dvouciferným bodovým rozdílem. Navíc ani do Brna nejede jako favorité, neboť KP TANY Brnu patří momentálně 2. místo a v probíhající sezóně prohrál své utkání pouze čtyřikrát.

Nicméně nic není ztraceno. V listopadovém domácím utkání se Slovanka dlouho držela, a ještě sedm minut před koncem ztrácela na soupeře pouhé tři body. Uvidíme, zda se Pražanky dokáží vzchopit a zařídí další překvapení sezóny.

V dalších utkání 17. kola nás spíše čekají zápasy typu favorit vs. outsider. KARA Trutnov hostí Žabiny, Levhartice přivítají ZVVZ USK Praha a do Brandýsa přijede BLK Slavia Praha. Jediným napínavým by se mohl stát zápas SBŠ Ostrava proti Sokol Hradec Králové.

Napsat komentář