PROHRA NA ZÁVĚR

Ani v posledním zápase základní části nezvládla Slovanka zvítězit a připisuje si tak patnáctou porážku této sezóny. Zápas začal spoustou nepřesností na obou stranách a tak první koš padl až

Více »

KONEC ZÁKLADNÍ ČÁSTI

Konec základní části Chance ŽBL se blíží. V následujících dvou dnech se odehrají poslední zápasy a bude rozhodnuto, kdo si v rámci nadstavby zahraje v elitní skupině a kdo se naopak bude snažit

Více »

SYMPATICKÝ VÝKON NA KP

V 17. kole Chance ŽBL Slovanka na hřišti KP Brna sice neuspěla, přesto se na jejím výkonu najde spousta pozitiv. Slovanka si opět nechala utéct začátek zápasu a rychle prohrávala

Více »

V PÁTEK DO BRNA

Dva dny po vysoké porážce s Chomutovem čeká Slovanku další těžký zápas. Tentokrát odcestuju do Brna k 17. kolu Chance ŽBL, kde změří své síly s KP TANY Brno. Slovanka

Více »

S CHOMUTOVEM ROZHODLA OBRANA

Velmi špatné obrana rozhodla utkání mezi Slovankou a Chomutovem, kdy si hosté odvážejí z Prahy výhru 91:59. Do utkání sice vstoupily lépe hostující hráčky, ale po třech minutách hry poslala

Více »

ZPÁTKY NA HŘIŠTI

Po reprezentační přestávce pokračuje Chance ŽBL 16. kolem, ve kterém Slovanka vyzve na domácí palubovce 5. tým tabulky, Levhartice Chomutov. Slovanka neprožívá nejlepší sezónu. Momentálně jí patří předposlední pozice s bilancí

Více »

V BRANDÝSE PADLO 172 BODŮ

Slovanka padla i ve čtvrtém utkání roku 2024 a na vítězství tak stále čeká. Naopak Brandýs si připisuje čtvrté vítězství v sezóně a drží momentální sedmou příčku. Slovanka vstoupila do

Více »

V PÁTEK DO BRANDÝSA

Slovanka se v rámci 15. kola ženské basketbalové ligy chystá do Brandýsa, kde své síly změří s domácím DSK. Zápas začíná v pátek 2. února od 16:30 ve SportCentrum Brandýs nad Labem. 15.

Více »

BITVA PRO SLAVII

V dohrávce 5. kola ŽBL prohrála Slovanka na hřišti BLK Slavia Praha 67:88 po nepovedené druhé čtvrtině. BLK SLAVIA Praha – Slovanka 88:67 (26:9, 18:6, 29:8, 24:12)

Více »

SOUBOJ NA ROKYTCE

V rámci dohrávky 5. kola ŽBL se Slovanka představí na hřišti momentálně čtvrté BLK Slavie Praha. V prvním vzájemném utkání tohoto ročníku byla šťastnější Slavie, které svého pražského rivala přehrála 88:76. Utkání

Více »

JASNÁ ZÁLEŽITOST

Slovanka prohrála na hřišti favorizovaného ZVVZ USK Praha 35:97 a po výhře Brandýsa nad Trutnovem a Ostravy v Chomutově ji patří momentální 9. místo. Podle očekávání dopadlo utkání 13. kola

Více »

ZÁPAS NA KRÁLOVCE

Tento týden vypukne již 13. kolo ženské basketbalové ligy a Slovanka se představí na hřišti dosud neporaženého ZVVZ USK Praha. Slovanka na domácí palubovce prohrála 58:111, kdy za první poločas

Více »

NA ŽABINÁCH O 50

Slovanka se v Brně držela prvních pět minut zápasu, pak přišel tlak domácích hráček, které po zbytek zápasu skóre už jen navyšovaly. Oba týmy začaly dost nervózně a tak po

Více »

V SOBOTU NA ŽABINY

Ženská basketbalová liga je zpět! V prvním lednovém týdnu roku 2024 startuje 12. kolo nejvyšší ženské soutěže a k vidění bude spousta zajímavých duelů. SBŠ Ostrava přivítá na své palubovce poslední tým

Více »

VÁNOČNÍ ZÁZRAK

K velkému překvapení došlo dnes večer ve SA Rokytka. Domácí Slovanka, jakožto předpokládaný outsider zápasu, přehrála Sokol Hradec Králové 97:82!! V posledním zápase roku 2023 tak podala nejlepší výkon sezóny

Více »

ODVETA S HRADCEM

Ženská basketbalová liga se pomalu přehoupává do druhé poloviny a Slovanku čeká domácí utkání se Sokol Hradec Králové. V prvním zápase sezóny podlehly svěřenkyně Petra Stavěla Hradci 68:86, kdy nezvládly

Více »

FINAL 8 BEZ SLOVANKY

Ve středeční podvečer se ve SA Rokytka odehrálo čtvrtfinále českého poháru mezi Slovankou a Levharticemi Chomutov. Vzájemný duel již podeváté ovládly Západočešky. Slovanka se trápila od samého začátku. Jako by

Více »

ČTVRTFINÁLE ČP

Čtvrtfinále Českého poháru sehraje Slovanka na domácí palubovce proti Levharticím z Chomutova ve středu 13. prosince od 18 hodin. Dva medailisté z loňského Final 4 se letos potkají již ve čtvrtfinále.

Více »

ROZHODLA TŘETÍ ČTVRTINA

V pátečním utkání uhájil Trutnov domácí palubovku a zvítězil nad Slovankou 81:75. Rozhodující moment byl především ve třetí čtvrtině, ve které Slovanka vyhořela v útoku i v obraně a tuto

Více »

V PÁTEK DO TRUTNOVA

V desátém utkání Ženské basketbalové ligy změří své síly dva tabulkový sousedi. Slovanka si chce zvednout náladu po kontumační prohře se SBŠ Ostrava a Trutnov by rád přidal druhé vítězství. Před

Více »

NEDĚLNÍ PORÁŽKA

S KP TANY Brno to byl boj od začátku až do konce. Bohužel hostům vyšla lépe poslední čtvrtina a Slovanka tak na domácí palubovce prohrává desetibodovým rozdílem. Vstup do zápasu vyšel

Více »

PROTI KP VÝJIMEČNĚ V NEDĚLI

V 8. kole Chance ŽBL přivítá Slovanka na domácí palubovce třetí tým tabulky KP TANY Brno. S ohledem na soupeřův nabitý program se zápas odehraje výjimečně v neděli od 14h ve SA Rokytka.

Více »

V Chomutově -18

Bohužel Slovanka ve druhé půli nedokázala navázat na vyrovnaný první poločas a z Chomutova odjíždí s prohrou 76:94. Zápas nezačala Slovanka vůbec špatně a po koších Mervínské a Hrymaliuk rychle

Více »

V SOBOTU DO CHOMUTOVA

Po reprezentační přestávce, kdy Česká republika prohrála s Německem (41:85) a následně s Řeckem (66:75), se vracíme na ligovou scénu. Teprve druhý výjezd nás čeká v sobotu, kdy odcestujeme do

Více »

V ČP POSTUPUJE SLOVANKA

Ve středeční podvečer probíhala v Brandýse nad Labem bitva o postup do dalšího kola Českého poháru žen. Domácí DSK přivítalo na své palubovce tým Slovanky, která si vybudovala téměř třicetibodový náskok

Více »

XXIX. ROČNÍK ČP

Již 28. září odstartoval XXIX. ročník Českého poháru. Slovanka se připojuje ve 3. kole, kdy změří své síly s DSK Basketball Brandýs. Zápas se odehraje 15. listopadu od 19:30 ve

Více »

Důležitá výhra

V rámci dohrávky 1. kola odehrála Slovanka další utkání na domácí půdě, kdy přivítala tým z podkrkonoší. Domácí hráčky se začaly více prosazovat až v druhé polovině zápasu. Od té doby však

Více »

Zítra s Trutnovem

Další pátek, další domácí zápas a další zajímavý souboj, kdy Slovanka na své palubovce přivítá tým z podkrkonoší. Oba celky mají na svém kontě jedno vítězství a čtyři porážky. Trutnov začal

Více »

První výhra v sezóně

Po čtyřech prohrách konečně vítězství, kdy Slovanka v dramatické koncovce zdolala nováčka soutěže DSK Basketball Brandýs rozdílem pěti bodů. Lepší vstup do utkání měly hráčky Brandýsa, když velmi brzy vedly 10:4.

Více »

V pátek proti nováčkovi

DSK Basketball Brandýs je nováčkem letošního ročníku Chance ŽBL poté, co v květnové dramatické bitvě vyřadil tým BK Strakonice. V sérii hrané na dvě vítězství porazil Jihočešky 2:1, kdy se poslední zápas