Právě si prohlížíte SYMPATICKÝ VÝKON NA KP

SYMPATICKÝ VÝKON NA KP

V 17. kole Chance ŽBL Slovanka na hřišti KP Brna sice neuspěla, přesto se na jejím výkonu najde spousta pozitiv.

Slovanka si opět nechala utéct začátek zápasu a rychle prohrávala 4:11. Naštěstí se Pražanky stihly vzpamatovat dříve, než byl rozdíl ve skóre dvouciferný, což se přeci jen na konci první čtvrtiny stalo. Navíc výsledek 28:17 ve prospěch KP po prvních deseti minutách naznačoval, že se dnes ve STAREZ ARÉNA  bude konat na body bohaté utkaní.

Druhá čtvrtina pokračovala velmi podobně té první. Brňankám se nedařilo utéct soupeři na větší bodový rozdíl a naopak Pražanky nedokázaly otočit skóre ve svůj prospěch. Do šaten se tak odcházelo za stavu 49:37 pro domácí.

Do druhého poločasu vstoupila lépe Slovanka. Po dvou trojkách Zítkové a koši Ondrouškové se hosté přiblížili na rozdíl pěti bodů a donutili domácí trenérku k time-outu. Nicméně kdykoliv se Slovanka přiblížila domácím a mohla zápas zdramatizovat, tak se ozvali rozhodčí.

Zápas nakonec nemá překvapivého vítěze, ale je nutné vyzdvihnout bojovnost a odhodláni Slovanky. Pokud bude pokračovat v tomto nasazení, tak by mohla pomýšlet i na domácí vítězství proti SBŠ Ostrava, které se odehraje příští pátek, případně pak v zápasech ve skupině B1.