Právě si prohlížíte KONEC ZÁKLADNÍ ČÁSTI

KONEC ZÁKLADNÍ ČÁSTI

Konec základní části Chance ŽBL se blíží. V následujících dvou dnech se odehrají poslední zápasy a bude rozhodnuto, kdo si v rámci nadstavby zahraje v elitní skupině a kdo se naopak bude snažit udržet na pozicích zajišťující play-off.

V závěrečném 18. kole základní části ŽBL hostí Slovanka na domácí palubovce tým SBŠ Ostrava. Oba týmy mají jistou účast ve skupině B1 nadstavby, přesto je o co hrát. Slovanka by se ráda odrazila ode dna, a především i od poslední pozice v tabulce. Výhra by navíc mohla zvednout sebevědomí všem hráčkám a povzbudit je do závěrečné a rozhodující části sezóny.

Jedná se o první vzájemný duel těchto dvou týmů v probíhajícím ročníku ŽBL, neboť Slovanka v prosinci neodcestovala na severovýchod Česka a zápas byl tak kontumován ve prospěch soupeře.

V dalších utkáních posledního kola vyzve KP TANY Brno euroligové ZVVZ USK Praha, Sokol Hradec Králové sehraje derby s KARA Trutnov, Brandýs odjíždí na Žabiny a BLK Slavia Praha hostí Levhartice Chomutov. Navíc se odehraje nepřímý souboj o 5. místo mezi levharticemi z Chomutova a lvicemi z Hradce.

Napsat komentář