Právě si prohlížíte V pátek proti nováčkovi

V pátek proti nováčkovi

DSK Basketball Brandýs je nováčkem letošního ročníku Chance ŽBL poté, co v květnové dramatické bitvě vyřadil tým BK Strakonice. V sérii hrané na dvě vítězství porazil Jihočešky 2:1, kdy se poslední zápas rozhodoval až v prodloužení.

Tým kolem trenéra Daniela Kurucze má po pěti kolech na kontě jedno vítězství, které si připsal během domácího souboje pro SBŠ Ostrava (73:61). A to si přiznejme, je o jedno vítězství než máme my.

Naším cílem je zaměřit se na vlastní hru a především koncentrovanost v obraně. Tento zápas je pro nás důležitý již z několika hledisek, což potvrzují i slova trenéra Petra Stavěla: „Po serii zápasů s týmy z 1.poloviny tabulky pro nás zápas s Brandýsem bude velmi důležitý a rádi bychom prolomili sérii porážek. Výhra by byla důležitá i z hlediska psychiky. Brandýs spoléha převážně na tři cizinky, které je potřeba pokrýt, pokud chceme pomýšlet na výhru.“

Dokážeme prolomit sérii porážek? Zvládneme se poprat s vlastní psychikou a porazit nováčka soutěže? To zjistíme v pátek 27. října, tak nás přijďte podpořit! Zápas začíná v 18h ve SA Rokytka!

Napsat komentář