Právě si prohlížíte Bitva na Rokytce již zítra!

Bitva na Rokytce již zítra!

Dvě trošku jiná pražská „S“ sobě budou čelit v dalším kole Chance ŽBL. Tento netradiční souboj, neboť Slavia půjčila Slovance pro tuto sezónu svou halu, rozhodně stojí za to sledovat.

Slovanka se střetne s BLK Slava Praha v pátek večer v domácích barvách. Kdo zvítězí v tomto basketbalovém derby? Slavii po čtyřech kolech patří 2. místo, kdy ani jednou nezaváhala a postupně porazila Sokol Hradec Králové, KARU Trutnov, SBŠ Ostravu a KP TANY Brno. My jsme na tom o poznání hůře. Odehraná tři utkání a na kontě tři prohry (Sokol Hradec Králové, Žabiny Brno a ZVVZ USK Praha).

To však chceme zítra změnit. Basketbal je o týmovosti, o sounáležitosti. A to je přesně to, co chceme ukázat. Nejde jen o utkání, jde o mnohem víc. Jde o to ukázat, jak silný je náš tým, a že se s námi musí počítat!

Ale nejde jen o nás v týmu – jde také o vás, naše fanoušky. Na hřiště vběhneme i s novou posilou a slibujeme, že tam necháme všechno! Bez vašeho povzbuzování to ovšem nepůjde, takže v pátek večer dorazte do SA Rokytka, budeme vás potřebovat!

Napsat komentář