Právě si prohlížíte ZÁPAS NA KRÁLOVCE

ZÁPAS NA KRÁLOVCE

Tento týden vypukne již 13. kolo ženské basketbalové ligy a Slovanka se představí na hřišti dosud neporaženého ZVVZ USK Praha.

Slovanka na domácí palubovce prohrála 58:111, kdy za první poločas obdržela neuvěřitelných 66 bodů. V sobotním utkání tak určitě bude chtít ukázat preciznější obranu a poprat se tak i o lepší výsledek. Bohužel se i nadále musí obejít i bez dlouhodobě zraněné Malečkové, Pilařové a Koucké, ke kterým na přelomu roku přibyly Ondroušková se Zítkovou. Prostor by tak měly dostat i mladší hráčky, které mají šanci ukázat své dovednosti a „porvat“ se o minuty i pro další zápasy.

V dalších utkání se sehraje brněnské derby ve STAREZ ARÉNA VODOVA. Jedná se o souboj druhého a třetího týmu tabulky, kdy Žabiny budou obhajovat domácí vítězství (82:75) z podzimu loňského roku. Souboj z druhé strany tabulky vypukne již dnes večer ve Sportcentrum Brandýs nad Labem. Domácí DSK vyzve od 16:30 KARU Trutnov a po výhře nad SBŠ bude chtít potvrdit stoupající formu, především se pak dostat ze dna tabulky. SBŠ Ostrava naopak bude chtít zapomenout na domácí nedělní prohru s DSK Brandýs a v sobotním utkání se bude snažit překvapit na hřišti 5. týmu tabulky – Levhartice Chomutov.